Rychlý kontakt


608 023 246 - převody vozidel / ostatní

604 159 122 - pojištění - Zuzana

770 117 466 - pojištění - Oldřich

 

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí + Středa:  8:00 - 16:30

Úterý + Čtvrtek:    8:00 - 15:30

Pátek:                   8:00 - 11:30

Jiný čas dle předchozí dohody.

 

VšeKolemAut.cz s.r.o.

(do navigace zadejte název firmy)

Nad Vršovskou horou 88/4

101 00  Praha 10, budova 07

 

 

Rychlý download

 

PLNÁ MOC - generální

PLNÁ MOC - jednorázová


Reference

Mezi naše klienty nepatří jen velké firmy, ale samozřejmě nespočet jednotlivých klientů, jejichž důvěra je pro nás rovněž velmi důležitá!

 

Oslovili jsme malou část našich klientů s tím, aby se vyjádřili, jak jsou spokojeni s našimi službami. Přijďte a ověřte si, že se o Vás postaráme lépe :-)

Reference - firemní zákazníci

D.M.D-GROUP s.r.o. (mezinárodní autobusový dopravce)

Už několik let jsem spokojen se službami společnosti VšeKolemAut.cz Jsou to profesionálové, kteří se starají o pojištění mého vozového parku, evidence vozidel, atd. Díky spoluprací s týmem VšeKolemAut.cz, která byla vždy na vysoké úrovní a to z hlediska dodržování slušného chování (diskrétnost, okamžitá reakce na potřeby klienta, návrhy řešení s obeznámením možných rizik, pracovitost, časová flexibilita atd.), jsem byl schopný ušetřit nemalé finanční prostředky a své služby mám nastavené tak, jak to mně nejlépe vyhovuje. S čistým svědomím mohu naši spolupráci označit za výbornou a v tuto chvíli neshledávám žádné oblasti ke zlepšení. Doufám, že naše spolupráce bude nadále fungovat v nastavením režimu a že má reference přispěje k většímu portfoliu klientu týmu VšeKolemAut.cz

 

JORK, spol s r.o. (dodavatel přístrojové techniky)

Tým VšeKolemAut.cz zajišťuje pro náš vozový park veškeré služby a úkony související s provozem vozidel, zejména zastupování na registru vozidel, pojištění vozidel, pomoc při řešení pojistné události aj. S týmem VšeKolemAut.cz máme velmi dobré dlouholeté zkušenosti a můžeme jen doporučit.

 

LaSa Invest s.r.o.

Využíváme u společnosti VšeKolemAut.cz s.r.o. služeb zprostředkování převodů (přihlášení a odhlášení nových a ojetých vozidel) a jsme maximálně spokojeni. Vše je rychle vyřízeno, administrativní agenda funguje také na jedničku. Díky Vaší pomoci s převody vozidel šetříte náš čas, který můžeme využít efektivněji, než ho trávit na cestě v zácpě do Prahy. Takže za nás velká spokojenost!! Děkujeme.

 

SEDOP s.r.o. (obchodník, v minulosti provozovatel taxislužby)

VšeKolemAut.cz nabízí spolehlivé služby v oblasti evidence vozidel a pojištění. Využíváme jejich služeb řadu let a zaslouží si naše doporučení.

 

HZT Technik-servis, a.s. (obchodník s hospodářskou a zemědělskou technikou)

Využíváme zejména službu zprostředkování převodů a dalších úkonů na dopravním inspektorátu. Firma VšeKolemAut.cz má naši plnou důvěru.

 

FASTRADE s.r.o. (obchodník se stavebním materiálem)

Po mnohaleté zkušenosti s převody vozidel jsme Vše Kolem Aut svěřili do péče i oblast pojištění. Dokázali nám snížit pojistné při zachování podmínek a ušetřili jsme tak v řádu desítek procent.

 

AUTOJEŘÁBY JURKOVIČ s.r.o. (pronájem autojeřábů a jeřábnické práce)

Naše společnost je velmi spokojená se službami firmy VšeKolemAut.cz s.r.o. - rychlá reakce na naše požadavky, velice dobré ceny za pojištění a moc příjemný personál. V roce 2010 nás p. Průcha oslovil ohledně pojištění vozidel a od té doby se na nikoho jiného v této oblasti neobracíme. Jsme plně spokojeni s tím, jak vzájemná spolupráce funguje a rádi poskytneme doporučení ostatním zákazníkům.

 

AUTODOPRAVA JM s.r.o. (provozovatel taxislužby)

Využíváme pravidelně služeb zprostředkování i pojištění a jsme velmi spokojeni s kvalitou servisu i cenami.

 

Jaroslav Štěpánek (autobusový dopravce, MHD)

Pojišťují levně naše vozidla a zařizují převody. Jsme spokojeni.

 

TRIOL CZ, a.s. (obchodník s produkty pro zpracování biomasy)

Kolegové pro nás řeší dovozy i běžné převody mnoho let. Služby jsou bleskové a profesionální. V oblasti zprostředkování evidence vozidel nedáme na Vše Kolem Aut dopustit a rádi jejich služby doporučíme dál.

 

Auto Wolf - Jiří Vlk (autoservis, rychloservis, opravy motorů)

Naprosto bezproblémové vyřízení, navíc v dnešní době za velmi přiměřené ceny. Velmi vstřícný přístup, ze kterého je evidentní dlouholetá praxe v obotu. Taktéž oceňujeme komplexnost vašich služeb.

 

Europe Holding s.r.o. - MOTOCENTRUM (obchodník s motocykly)

Řeším s firmou VšeKolemAut.cz s.r.o. převody vozidel mnoho let, většinou korespondenčně a vše funguje, jak má. Zpravidla do druhého dne mám hotové dokumenty poštou zpět. Palec nahoru.

 

DATOR3 Services, a.s. (poskytovatel ICT produktů a služeb)

Už několik let využíváme k plné spokojenosti služby společnosti VšeKolemAut.cz jak v Praze, tak i pro naši kladenskou firmu. Profesionální a vždy na vysoké úrovni (okamžitá reakce a časová flexibilita). V tuto chvíli neshledáváme žádné oblasti ke zlepšení a služby VšeKolemAut.cz rozhodně doporučujeme.

 

AUTO SLUŽBY CSC s.r.o.

Řešíme s firmou VšeKolemAut.cz s.r.o. převody již mnoho let a vždy mi pomohli. Vozidla nám současně pojistní, takže máme vyřízené vše na jednom místě a neztrácíme čas.

Reference - jednotliví zákazníci

Jiří Michl

Využívám služeb Vše Kolem Aut mnoho let pro vyřízení převodů aut z mého vozového parku a tímto služby této firmy doporučuji. Vždy mi poradí a mohu se na ně spolehnout.

 

Linda Tea Janovská

Využívám služeb převodů vozidel jako soukromá osoba i v rámci firmy. Jsem se službou VšeKolemAut.cz s.r.o. spokojená, především kvůli vstřícnému jednání a rychlosti.

 

Rosztiszlav Kancsij

Řeší pro mě a mé přátele převody, vývozy a pojištění. Všichni jsme spokojeni s jejich prací a tak své známé vždy posílám jedině k panu Lebedovi a Průchovi.

 

Jan Šťastný (IT specialista)

Služba vyřízení záležitosti na dopravním inspektorátu mi ušetřila mnoho času a vše proběhlo bez problému. Doporučuji.

 

Dmytro Tyminskyy (podnikatel)

Znám všechny členy Vše Kolem Aut už dlouho a pomáhají mi v pojištění (finanční způsobilost, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti), převodech aut, s dovozy i vývozy a usnadňují mi tak život.

 

Lenka Machová (realitní makléřka)

Jsem ráda, že jsem dostala na firmu VšeKolemAut.cz kontakt, protože bych se sama v proceduře přihlášení auta nevyznala. Pomohli mi s evidenční prohlídkou, přihlášením i pojištěním, které navíc vyšlo mnohem lépe než nainternetovém srovnávači.

 

Cheng Li Guo

Páni pro mě a mé přátele zařízují věci na úřadu - převody aut. Dělají také dobré pojištění.

 

Petr Kozák (IT specialista)

Pánové mi vždy ochotně pomohli a vyřešili za mě vše co jsem potřeboval, navíc mi zařídili povinné ručení a havarijní pojištění za více než slušnou cenu, takže mohu jedině doporučit!

 

Pavel Zdanovec (řidič kamionu)

Pánové mi už několikrát pomohli s převodem aut a pojistili mi tahače i osobák za super cenu.