Rychlý kontakt


608 023 246 - převody vozidel / ostatní

604 159 122 - pojištění - Zuzana

770 117 466 - pojištění - Oldřich

 

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí + Středa:  8:00 - 16:30

Úterý + Čtvrtek:    8:00 - 15:30

Pátek:                   8:00 - 11:30

Jiný čas dle předchozí dohody.

 

VšeKolemAut.cz s.r.o.

(do navigace zadejte název firmy)

Nad Vršovskou horou 88/4

101 00  Praha 10, budova 07

 

 

Rychlý download

 

PLNÁ MOC - generální

PLNÁ MOC - jednorázová


Pojišťovací služby

Naše PLUS - profesionální pojištění za dobrou cenu
Zabýváme se pojištěním od roku 2005. Od počátku až do současnosti jsme nashromáždily mnoho zkušeností nejen v oblasti pojištění vozidel a jsme tak schopni doporučit Vám ze široké nabídky právě to, co potřebujete a využijete. Díky nadstandardním dlouholetým obchodním i osobním vztahům s pojišťovnami a jejich klíčovými představiteli jsme ve spojení s přístupem ke klientovi vždy o krok napřed před konkurencí!
 
Ve světě pojištění se jedná o džungli plnou slovíčkaření a nezřídka se setkáte s firmami i jednotlivci, kteří si stěžují na to, že jim pojišťovna nezaplatila vzniklou pojistnou událost. Při bližším přezkoumání těchto případů se v drtivé většině případů přijde na to, že událost, kterou klient žádal po pojišťovně uhradit, nebyla (při)pojištěna nebo pojištěna byla, ale byla nahlášena chybným způsobem a pojišťovna neplní zcela oprávněně. Přitom stačí, aby bylo sjednání smlouvy provedeno správně - to sice zabere čas navíc, ale výsledkem je, že se na pojištění můžete spolehnout! 
 
A to je jádro pojištění. Napřed je potřeba jasně vymezit, jaká pojistná nebezpečí mají být pojištěna a poté najít cenově nejvýhodnější nabídku. To obnáší nejen znalost dané problematiky, čas, ale také profesionální přístup pojišťovacího zprostředkovatele. Pro nás je důkladný průzkum potřeb klienta standardem a razíme přesvědčení, že pojistnou smlouvu umí udělat každý, ale kvalitně pojistit je umění!
Proč se pojistit právě u nás?
Je to prosté. Zastupujeme 10 pojišťoven, jsme schopni objektivně posoudit jejich nabídku a předložit Vám návrh, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám! Zeptáte-li se pracovníka na přepážce, vždy Vám doporučí produkt pojišťovny, pro kterou pracuje, bez ohledu na výhodnost pro Vás. To se Vám u nás nestane!
 
Námi předložená nabídka je konečná - bez dalších skrytých plateb nebo změn, které Vás mohou po zahájení pojištění nemile překvapit, jako je tomu při sjednání smlouvy na některých internetových srovnávačích.