Rychlý kontakt


608 023 246 - převody vozidel / ostatní

604 159 122 - pojištění - Zuzana

770 117 466 - pojištění - Oldřich

 

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí + Středa:  8:00 - 16:30

Úterý + Čtvrtek:    8:00 - 15:30

Pátek:                   8:00 - 11:30

Jiný čas dle předchozí dohody.

 

VšeKolemAut.cz s.r.o.

(do navigace zadejte název firmy)

Nad Vršovskou horou 88/4

101 00  Praha 10, budova 07

 

 

Rychlý download

 

PLNÁ MOC - generální

PLNÁ MOC - jednorázová


Pojišťovací služby » Podnikatelské pojištění

Podnikatelské pojištění
Chraňte Vaše podnikání před nenadálými událostmi! V rámci pojištění podnikatelů lze pojistit téměř cokoliv potřebujete. Věnujte pozornost nebezpečí, které může hrozit při činnosti Vaší firmy. Podle NOZ je poškozený oprávněn žádat náhradu jakékoliv způsobené újmy a v souvislosti s tím je potřeba zvolit vhodné limity pojistného krytí.
Pojištění finanční způsobilosti dopravce (FZD)
Určeno pro vnitrostátní a/nebo mezinárodní dopravce, kteří přepravují více než 9 osob nebo náklad o celkové hmotnosti vyšší než 3,5 tuny. Finanční způsobilostí dopravce prokazuje schopnost finančně zajistit řádné provozování silniční dopravy. Pokud dopravce úřadu řádně nedoloží finanční způsobilost, hrozí mu odebrání koncese. Zeptejte se nás na možnost pojištění FZD a my Vám uděláme pěknou nabídku.
Pojištění přepravy nákladu
Kompenzuje možné poškození přepravovaného nákladu z různých příčin (živelná pohroma, odcizení atp.). Vedle požadovaných limitů je potřeba zhodnotit požadavky konkrétních pojišťoven na požadavky zabezpečení zaparkovaného vozidla - některé mají striktní podmínky, jiné jsou benevolentnější.
Pojištění odpovědnosti
Ať už provozujete stavební firmu, bezpečnostní agenturu anebo jakoukoliv jinou činnost, odpovídáte při tom za újmu, kterou při provozování firemní činnosti způsobíte třetí osobě. Důrazně doporučujeme sjednat si pojištění odpovědnosti na dostatečný limit a jelikož se jedná o speficický druh pojištění s mnoha doplňujícími podmínkami a výlukami, doporučujeme vše probrat s kvalifikovanou osobou.
 
Máte jakékoliv dotazy k pojištění podnikatelů? Zavolejte nám.