Rychlý kontakt


608 023 246 - převody vozidel / ostatní

604 159 122 - pojištění - Zuzana

770 117 466 - pojištění - Oldřich

 

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí + Středa:  8:00 - 16:30

Úterý + Čtvrtek:    8:00 - 15:30

Pátek:                   8:00 - 11:30

Jiný čas dle předchozí dohody.

 

VšeKolemAut.cz s.r.o.

(do navigace zadejte název firmy)

Nad Vršovskou horou 88/4

101 00  Praha 10, budova 07

 

 

Rychlý download

 

PLNÁ MOC - generální

PLNÁ MOC - jednorázová


Pojišťovací služby » Ostatní pojištění

Zajištění ostatních typů pojištění
Zajistíme pro Vás veškeré další druhy pojištění. Níže uvádíme seznam nejčastějších druhů pojištění, které naši klienti poptávají. Pokud zde není uveden druh pojištění, o který máte zájem, neváhejte nám zavolat.
Zdravotní pojištění cizinců
Cizinec, který žádá v České republice o pobyt, je povinen úřadu prokázat, že je zdravotně pojištěn. Pro tyto osoby je určeno zdravotní pojištění cizinců, které může být buď v základním rozsahu nutné a neodkladné péče, jež řeší nejnutnější ošetření po úrazu, nebo v rozsahu standardním, který zahrnuje komplexní zdravotní péči. Naše kancelář spolupracuje v tomto směru s pojišťovnou Slavia, se kterou máme dobré zkušenosti při řešení pojistných událostí.
Cestovní pojištění
Cestujete pravidelně mimo ČR nebo naopak vycestujete jen vyjímečně? Pro každý případ neváhejte využít cestovní pojištění, které se o Vás v zahraničí postará nejen v případě úrazu. Cestovní pojištění většiny pojišťoven dnes obsahuje také pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, pojištění storna zájezdu a další pojistná nebezpečí. Lze také pojistit činnost při vykonávání rizikových a extrémních sportů, kde je riziko úrazu nejvyšší.
 
Sjednejte si cestovní pojištění online u Direct pojišťovny zde.
Úrazové pojištění
Pojistit se pro případ úrazu lze dospělé osoby i děti, kdy hlavním účelem je kompenzace trvalých následků úrazu. Pojištění dále poskytuje denní odškodné za léčení následků úrazu, denní odškodné za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu a pojistné plnění v případě smrti následkem úrazu.
Pojištění domácích mazlíčků
Pojištění domácích mazlíčků uhradí náklady za nutné operace a léčbu Vašeho čtyřnohého kamaráda. Lze pojistit psa nebo kočku od 6 měsíců do 8 let věku a územní platnost je v rámci celé ČR. Lze pojistit limit až 30 tis. Kč.
 
Máte jakékoliv dotazy? Nenašli jste druh pojištění, o který máte zájem? Zavolejte nám.