Nezávazná nabídka

Požádejte nás o nezávaznou nabídku pojištění. Zašlete nám podklady na email a my Vám zpracujeme nabídky několika pojišťoven v nejkratší možné době. Formuláře ke stažení najdete zde.

 

Mobil: 602 546 200

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí - Čtvrtek:  8:00 - 16:30

Pátek:                   8:00 - 13:00

Pojištění majetku

Vlastní majetek každý střežíme jak nejlépe dovedeme, záleží nám na něm a proto tvoří jeho pojištění nezastupitelnou položku v každodenním životě. I v této oblasti umíme zajistit vysoké slevy, i když cena není tím nejdůležitějším, o co v pojištění majetku jde!

 

Jedná se o ochranu vlastního majetku a je na místě věnovat jeho pojištění pozornost, uvědomit si, co přesně chcete mít pojištěné a vše detailně probrat, abyste nebyli v případě pojistné události nepříjemně překvapeni.

 

Pokud chcete mít Váš dům, byt či cokoliv jiného dobře pojištěné, přijďte a poraďte se s námi.

Pojištění bytu / rodinného domu

Pojištěním nemovitého majetku lze pojistit jakoukoliv stavbu pevně spojenou se zemí. Tento druh pojištění nejčasteji řeší pojištění skeletu objektu a nevztahuje se na vnitřní vybavení (viz Pojištění domácnosti). Pojištění lze sjednat například pro rodinný dům, byt nebo rekreakční objekt (Mezi nejčastější produkty se řadí pojištění rodinného domu, pojištění bytu a pojištění rekreačního objektu (např. chaty).

 

Je důležité správně zvolit pojistnou částku tak, aby nebyla nemovitost nadhodnocena (platíte za pojištění zbytečně mnoho) ani podhodnocena (zde je riziko, že Vám pojišťovna bude pojistné plnění krátit) a promyslet rozsah pojistného krytí. Každá pojišťovna má vlastní produkt a každý kryje v základním i rozšířeném rozsahu jiná pojistná nebezpečí. Je proto potřeba vědět, co můžete očekávat a vůči čemu chcete být pojištěni.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti kryje újmu způsobenou na vybavení domácnosti. I v tomto případě platí zvolit správnou pojistnou částku, která by se měla pohybovat okolo skutečné hodnoty všech movitých věcí v domácnosti. Vybavení zahrnuje nejen elektroniku a nábytek, ale také oblečení, nádobí, koberce, osvětlení atp. Mimo to jsou pojištěny například i cenné kovy, peníze, starožitnosti atp. Vše lze přesně specifikovat ve smlouvě.

Pojištění movitých věcí

Individuálně lze sjednat pojištění jednotlivých věcí jako je jízdní kolo, notebook atp.

 

 

Máte jakékoliv dotazy k pojištění majetku? Zavolejte nám.

Vytvořeno systémem web-rychle.cz