Nezávazná nabídka

Požádejte nás o nezávaznou nabídku pojištění. Zašlete nám podklady na email a my Vám zpracujeme nabídky několika pojišťoven v nejkratší možné době. Formuláře ke stažení najdete zde.

 

Mobil: 602 546 200

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí - Čtvrtek:  8:00 - 16:30

Pátek:                   8:00 - 13:00

Podnikatelské pojištění

Chraňte Vaše podnikání před nenadálými událostmi! V rámci pojištění podnikatelů lze pojistit téměř cokoliv potřebujete. Věnujte pozornost nebezpečí, které může hrozit při činnosti Vaší firmy. Podle NOZ je poškozený oprávněn žádat náhradu jakékoliv způsobené újmy a v souvislosti s tím je potřeba zvolit vhodné limity pojistného krytí.

Pojištění finanční způsobilosti dopravce (FZD)

Určeno pro vnitrostátní a/nebo mezinárodní dopravce, kteří přepravují více než 9 osob nebo náklad o celkové hmotnosti vyšší než 3,5 tuny. Finanční způsobilostí dopravce prokazuje schopnost finančně zajistit řádné provozování silniční dopravy. Pokud dopravce úřadu řádně nedoloží finanční způsobilost, hrozí mu odebrání koncese. Zeptejte se nás na možnost pojištění FZD a my Vám uděláme pěknou nabídku.

Pojištění přepravy nákladu

Kompenzuje možné poškození přepravovaného nákladu z různých příčin (živelná pohroma, odcizení atp.). Vedle požadovaných limitů je potřeba zhodnotit požadavky konkrétních pojišťoven na požadavky zabezpečení zaparkovaného vozidla - některé mají striktní podmínky, jiné jsou benevolentnější.

Pojištění odpovědnosti

Ať už provozujete stavební firmu, bezpečnostní agenturu anebo jakoukoliv jinou činnost, odpovídáte při tom za újmu, kterou při provozování firemní činnosti způsobíte třetí osobě. Důrazně doporučujeme sjednat si pojištění odpovědnosti na dostatečný limit a jelikož se jedná o speficický druh pojištění s mnoha doplňujícími podmínkami a výlukami, doporučujeme vše probrat s kvalifikovanou osobou.

 

Máte jakékoliv dotazy k pojištění podnikatelů? Zavolejte nám.

Vytvořeno systémem web-rychle.cz