Nezávazná nabídka

Požádejte nás o nezávaznou nabídku pojištění. Zašlete nám podklady na email a my Vám zpracujeme nabídky několika pojišťoven v nejkratší možné době. Formuláře ke stažení najdete zde.

 

Mobil: 602 546 200

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí - Čtvrtek:  8:00 - 16:30

Pátek:                   8:00 - 13:00

Zajištění ostatních typů pojištění

Zajistíme pro Vás veškeré další druhy pojištění. Níže uvádíme seznam nejčastějších druhů pojištění, které naši klienti poptávají. Pokud zde není uveden druh pojištění, o který máte zájem, neváhejte nám zavolat.

Zdravotní pojištění cizinců

Cizinec, který žádá v České republice o pobyt, je povinen úřadu prokázat, že je zdravotně pojištěn. Pro tyto osoby je určeno zdravotní pojištění cizinců, které může být buď v základním rozsahu nutné a neodkladné péče, jež řeší nejnutnější ošetření po úrazu, nebo v rozsahu standardním, který zahrnuje komplexní zdravotní péči. Naše kancelář spolupracuje v tomto směru s pojišťovnou Slavia, se kterou máme dobré zkušenosti při řešení pojistných událostí.

Cestovní pojištění

Cestujete pravidelně mimo ČR nebo naopak vycestujete jen vyjímečně? Pro každý případ neváhejte využít cestovní pojištění, které se o Vás v zahraničí postará nejen v případě úrazu. Cestovní pojištění většiny pojišťoven dnes obsahuje také pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, pojištění storna zájezdu a další pojistná nebezpečí. Lze také pojistit činnost při vykonávání rizikových a extrémních sportů, kde je riziko úrazu nejvyšší.

Úrazové pojištění

Pojistit se pro případ úrazu lze dospělé osoby i děti, kdy hlavním účelem je kompenzace trvalých následků úrazu. Pojištění dále poskytuje denní odškodné za léčení následků úrazu, denní odškodné za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu a pojistné plnění v případě smrti následkem úrazu.

Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění domácích mazlíčků uhradí náklady za nutné operace a léčbu Vašeho čtyřnohého kamaráda. Lze pojistit psa nebo kočku od 6 měsíců do 8 let věku a územní platnost je v rámci celé ČR. Lze pojistit limit až 30 tis. Kč.

 

Máte jakékoliv dotazy? Nenašli jste druh pojištění, o který máte zájem? Zavolejte nám.

Vytvořeno systémem web-rychle.cz