Nezávazná nabídka

Požádejte nás o nezávaznou nabídku pojištění. Zašlete nám podklady na email a my Vám zpracujeme nabídky několika pojišťoven v nejkratší možné době. Formuláře ke stažení najdete zde.

 

Mobil: 602 546 200

E-mail: info@vsekolemaut.cz

 

Pondělí - Čtvrtek:  8:00 - 16:30

Pátek:                   8:00 - 13:00

Naše PLUS - profesionální pojištění za dobrou cenu

Cestovní pojištění DIRECT

 

Zabýváme se pojištěním od roku 2005. Od počátku až do současnosti jsme nashromáždily mnoho zkušeností nejen v oblasti pojištění vozidel a jsme tak schopni doporučit Vám ze široké nabídky právě to, co potřebujete a využijete. Díky nadstandardním dlouholetým obchodním i osobním vztahům s pojišťovnami a jejich klíčovými představiteli jsme ve spojení s přístupem ke klientovi vždy o krok napřed před konkurencí!

 

Ve světě pojištění se jedná o džungli plnou slovíčkaření a nezřídka se setkáte s firmami i jednotlivci, kteří si stěžují na to, že jim pojišťovna nezaplatila vzniklou pojistnou událost. Při bližším přezkoumání těchto případů se v drtivé většině případů přijde na to, že událost, kterou klient žádal po pojišťovně uhradit, nebyla (při)pojištěna nebo pojištěna byla, ale byla nahlášena chybným způsobem a pojišťovna neplní zcela oprávněně. Přitom stačí, aby bylo sjednání smlouvy provedeno správně - to sice zabere čas navíc, ale výsledkem je, že se na pojištění můžete spolehnout! 

 

A to je jádro pojištění. Napřed je potřeba jasně vymezit, jaká pojistná nebezpečí mají být pojištěna a poté najít cenově nejvýhodnější nabídku. To obnáší nejen znalost dané problematiky, čas, ale také profesionální přístup pojišťovacího zprostředkovatele. Pro nás je důkladný průzkum potřeb klienta standardem a razíme přesvědčení, že pojistnou smlouvu umí udělat každý, ale kvalitně pojistit je umění!

 

Proč se pojistit právě u nás?

Je to prosté. Zastupujeme 10 pojišťoven, jsme schopni objektivně posoudit jejich nabídku a předložit Vám návrh, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám! Zeptáte-li se pracovníka na přepážce, vždy Vám doporučí produkt pojišťovny, pro kterou pracuje, bez ohledu na výhodnost pro Vás. To se Vám u nás nestane!

 

Námi předložená nabídka je konečná - bez dalších skrytých plateb nebo změn, které Vás mohou po zahájení pojištění nemile překvapit, jako je tomu při sjednání smlouvy na některých internetových srovnávačích.

Vytvořeno systémem web-rychle.cz